Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), skålfat, stengods, Gustavsberg, brun harpälsglasyr, signerad och daterad Friberg med studiohanden, årsbokstav E, höjd ca 9,5, 30x30 cm

912317

2021-05-06