Klädskåp Nils Jonsson Troeds

Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, Nils Jonsson, Troeds, med överdel "Domi 3", 1900-talets andra hälft, teakfanér, totalhöjd ca 221 cm, 95 x 40 cm

Bruksslitage, repor

912325

2021-05-10