Sport grafik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPORTMEMORABILIA, 3 grafiska signerade blad, bla Anders F Rönnblom, med motiv an Ingemar Stenmark, Björn Borg, Ulf Nilsson, Bobby Hull, numrerade, egenhändigt signerade av Stenmark, Nilsson och Hull, bildmått 30x22-30x33 cm
912327
2021-05-05