Klädskåp Nils Jonsson Troeds

Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klädskåp Nils Jonsson Troeds

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, Nils Jonsson, Troeds, "Domi", 1900-talets andra hälft, teakfanér, höjd ca 171, 95 x 40 cm

Skador: Bruksslitage, repor

912328

2021-05-10