Kabinettskåp 17/1800-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KABINETTSKÅP, 17/1800-tal, valnöt, ek och alm, förgyllda beslag, spiralvridna ben, höjd ca 168, 118x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Krusenbergs Herrgård
Renoverat, kompletterat, torrsprickor, fanérskador
912332
2021-05-05