Kabinettskåp 17/1800-tal

Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal
Kabinettskåp 17/1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KABINETTSKÅP, 17/1800-tal, valnöt, ek och alm, förgyllda beslag, spiralvridna ben, höjd ca 168, 118x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Krusenbergs Herrgård

Renoverat, kompletterat, torrsprickor, fanérskador

912332

2021-05-05