Jalusiskåp ek

Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft, ek, höjd ca 145, 99x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken, ngt tröga jalusier

912334

2021-05-05