Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligtvis Ulf Rollof (f. 1961): Häst, signerad och daterad -91, tusch på papper, ca 15,5x20 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

912352

2021-05-09