Bergèrer Louis XV-stil

Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Ytskador, klädsel m fläckar o slitage

912371

2021-05-05