Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, tekanna, gräddkanna, keramik, delvis glaserad, stämplad SP i botten, höjd inklusive hänkel i rotting 21 cm
Gräddkanna med nagg
912372
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här