Signe Persson Melin tekanna gräddkanna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, tekanna, gräddkanna, keramik, delvis glaserad, stämplad SP i botten, höjd inklusive hänkel i rotting 21 cm

Gräddkanna med nagg

912372

2021-05-06