Josef Frank teservis

Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis
Josef Frank teservis

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, tenn, teservis 4 dlr, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1948, bestående av: tekanna, gräddkanna, sockerskål och karaff, handtag och knoppar av trä, stämplade med änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM, höjd 7-14 cm

Slitage, märken på handtagen, repor

912374

2021-05-06