Lena A Linderholm litografi

Lena A Linderholm litografi
Lena A Linderholm litografi
Lena A Linderholm litografi
Lena A Linderholm litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Flicka i trädgård, signerad och numrerad 162/300, färglitografi, bildmått ca 69x50 cm

Ej examinerad ur ram

912376

2021-05-09