Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Sträckande ripor, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
912377
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner