Hatthylla Gunnar Bolin
Valmis
2021-05-09
912379
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GUNNAR BOLIN, "Nostalgi", hatthylla, ca 1900-talets mitt, funkis , krom, gavlar i gjuten aluminium, trädetaljer på hängare, längd ca 98 djup 26 cm.
Slitage, patina