Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR BOLIN, "Nostalgi", hatthylla, ca 1900-talets mitt, funkis , krom, gavlar i gjuten aluminium, trädetaljer på hängare, längd ca 98 djup 26 cm.
Slitage, patina
912379
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här