Hatthylla Gunnar Bolin

Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BOLIN, "Nostalgi", hatthylla, ca 1900-talets mitt, funkis , krom, gavlar i gjuten aluminium, trädetaljer på hängare, längd ca 98 djup 26 cm.

Slitage, patina

912379

2021-05-09