Åke Holm lockurna

Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna
Åke Holm lockurna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM, lockurna, bemålad keramik, signerad Å. Holm, höjd 30 cm

Mynningsnagg

912382

2021-05-06