Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Ekan, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 50x60 cm

912383

2021-05-05