Hatthylla Gunnar Bolin

Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium,kromat stål, monterad med 6 dubbelkrokar, formgiven 1937, längd ca 118 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

912384

2021-05-09