Matbord Haslev

Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev
Matbord Haslev

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HASLEV, "Timeless", matbord, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, etikettmärkning, höjd ca 72, 150x90 cm, medföljande 1 iläggsskiva bredd 46 cm

Brukslitage, märken

912388

2021-05-05