Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, vas, Tobo, stengods, gulglasyr, signerad Triller Tobo, höjd 14, diamter 10,5 cm
repor
912391
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här