Harald Wiberg

Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986) (2): Älgar, signerade och daterade Harald Wiberg 1940 resp.1945, teckningar, ca 14x18,5 resp 14,5x20,5 cm

912397

2021-05-05