Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSSONS MÖBELFABRIK, serveringsvagn, ek, 1900-talets mitt, etikettmärkning, höjd ca 73, 68x45 cm
Brukslitage, fläckar, märken, torkade hjul, 2 hju lsaknar gummiring
912398
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här