Serveringsvagn 1960-tal

Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSSONS MÖBELFABRIK, serveringsvagn, ek, 1900-talets mitt, etikettmärkning, höjd ca 73, 68x45 cm

Brukslitage, fläckar, märken, torkade hjul, 2 hju lsaknar gummiring

912398

2021-05-05