Jan Nilwajko collage

Jan Nilwajko collage
Jan Nilwajko collage
Jan Nilwajko collage
Jan Nilwajko collage

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Collage, signerad och daterad J Naliwajko 1995, blandteknik, bladstorlek 28x31,5 cm

912408

2021-05-05