Henning Nilsson skål

Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

HENNING NILSSON (1907-1993),skål, glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerade och daterade Höganäs 12/9 1966, höjd ca 7 cm, diameter ca 22 cm

912415

2021-05-06