Barnfåtölj Italien
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BARNFÅTÖLJ, 1970-tal, Italien, klädsel i form av brun alcantara, i form av hand, sitthöjd ca 22 cm
Kuntoraportti
Mindre slitage
912431
Päivämäärä:
2021-05-05