Orientmatta Belutch

Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch
Orientmatta Belutch

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, Belutch, Afghanistan, ull på ullvarp, 199 x 113 cm

Skador: Bruksslitage

912435

2021-05-11