Carl Hallström oljemålning

Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): motiv med fartyg, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad C. Hallström samt daterad 1994 bildmått 96x63 cm

912463

2021-05-09