Sergei Nikolaievich Antonov oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERGEI NIKOLAIEVICH ANTONOV (1884-1956):
Summer Landscape across the River, signerad a tergo, olja på pannå, 52 x 72 cm

912476

2021-05-09