Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERGEI NIKOLAIEVICH ANTONOV (1884-1956):
Summer Landscape across the River, signerad a tergo, olja på pannå, 52 x 72 cm
912476
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här