Skålar Wilhelm Kåge

Skålar Wilhelm Kåge
Skålar Wilhelm Kåge
Skålar Wilhelm Kåge
Skålar Wilhelm Kåge
Skålar Wilhelm Kåge
Skålar Wilhelm Kåge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR/YTTERFODER 2 st, Wilhelm Kåge, stengods, Carraraglasyr, ur serien "Våga" höjd 10-14 cm.

Bruksslitage, den större skålen med liten kantnagg.

912501

2021-05-05