Bengt Orup Stripe
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT ORUP, "Stripe", 2 dlr, Johansfors Glasbruk, 1900-talets mitt, bestående av 1 ishink samt 1 karaff, höjd på karaff 28, ishinken ca 11,5 cm
Bruksslitage, karaffen med liten avslag vid insidan av locket
912513
2021-05-10