Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, Louis XVI, 1700-tal, bronserad, skuren dekor, kannelerade ben, ryggbricka med rotting, sitthöjd 40 cm

Slitage, skador

912529

2021-05-08