Fågelbur med speldosa

Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa
Fågelbur med speldosa

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅGELBUR, med speldosa, 1800-talets slut, med 2 uppstoppade fåglar som rör sig vid gång, bronserad sockel i trä samt gallerbur, höjd ca 50 cm, nyckel och lös listdel finns att avhämta vid Utlämningen

Fåglarna med slitage

912536

2021-05-05