Fågelbur med speldosa
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÅGELBUR, med speldosa, 1800-talets slut, med 2 uppstoppade fåglar som rör sig vid gång, bronserad sockel i trä samt gallerbur, höjd ca 50 cm, nyckel och lös listdel finns att avhämta vid Utlämningen
Fåglarna med slitage
912536
2021-05-05