Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, 5 lådor i 3 varv, fanerad i björk, knoppar i svärtat trä, höjd ca 85, 92x54 cm

Knoppar med avslag

912538

2021-05-05