Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad [...] Lelly, olja på duk, bildmått ca 88x117
Zustandsbeschreibung
912545
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner