Larz Friberg oljemålning

Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LARZ FRIBERG (1918-2001): "Lystrande räv", signerad och daterad Larz Friberg -75, olja på duk, ca 50x73 cm

912547

2021-05-05