Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL BERNTSSON (1921-2002): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -61, olja på duk, ca 38x31 cm
912559
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här