Handspegel Stave

Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave
Handspegel Stave

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SYLVIA STAVE, handspegel, Hallberg, 1930-tal, tenn, handtag m dekor av kvinnofigurer, märkt S Stave Hallberg, längd ca 23 cm

Lagning, foliering m smärre skador

912562

2021-05-05