Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SYLVIA STAVE, handspegel, Hallberg, 1930-tal, tenn, handtag m dekor av kvinnofigurer, märkt S Stave Hallberg, längd ca 23 cm
Lagning, foliering m smärre skador
912562
2021-05-05