Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, ca 1920-tal, förgyllt överstycke med reliefdekor i form av parställda män, ca 98x42 cm

912565

2021-05-05