Jens Ulrich Petersen oljemålning
Valmis
2021-05-10
912568
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad a tergo, ca 80x60 cm