Holmegaard glas Danmark
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 9 dlr, Holmegaard, Danmark, 1960/70-tal, möjligen modell "Canada", rökfärgad glasmassa, bestående av 1 karaff med lock samt 8 highball, osignerade, karaffen med etikett, höjd på karaff 29, höjd på dricksglas 18 cm
Smärre slitage
912569
2021-05-10