Sven-Olof Ivarsson Fiske

Sven-Olof Ivarsson Fiske
Sven-Olof Ivarsson Fiske
Sven-Olof Ivarsson Fiske
Sven-Olof Ivarsson Fiske

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN-OLOF IVARSSON (1936-2007), akryl på duk, fiskemotiv, signerad och daterad S. Ivarsson 82, 80x90 cm.

912576

2021-05-09