Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN-OLOF IVARSSON (1936-2007), akryl på duk, signerad och daterad S. Ivarsson 80, 70x59 cm.
912583
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här