Sven-Olof Ivarsson Fiolen

Sven-Olof Ivarsson Fiolen
Sven-Olof Ivarsson Fiolen
Sven-Olof Ivarsson Fiolen
Sven-Olof Ivarsson Fiolen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN-OLOF IVARSSON (1936-2007), akryl på duk, signerad och daterad S. Ivarsson 80, 70x59 cm.

912583

2021-05-09