Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, serigrafi, signerad Lage Lindell, numrerad 144/150, bladstorlek ca 60x51 cm
Ej examinerad ur ram
912609
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här