Lage Lindell, serigrafi

Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, serigrafi, signerad Lage Lindell, numrerad 144/150, bladstorlek ca 60x51 cm

Ej examinerad ur ram

912609

2021-05-10