Englesson lampbord 1 par

Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par
Englesson lampbord 1 par

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGLESSON, sidobord, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromat stål samt mässing, glasskiva, på hjultrissor, höjd 51, 45x45 cm

Bruksslitage

912628

2021-05-08