Stig Blomberg Relief
Valmis
2021-05-06
912634
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STIG BLOMBERG (1901-1970): "Snöfrid", relief, gips, signerad och titulerad "Snöfrid", Stig Blomberg, 27x28,5 cm
Smärre fläckar samt slitage