Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG BLOMBERG (1901-1970): "Snöfrid", relief, gips, signerad och titulerad "Snöfrid", Stig Blomberg, 27x28,5 cm
Smärre fläckar samt slitage
912634
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här