Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, ek, Frankike, beslag i mässking, brickmärkt Odiot orfevre Paris, höjd 29, 60x36 cm
Spricka, slitage, smuts
912635
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här