Schatull Frankrike

Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike
Schatull Frankrike

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, ek, Frankike, beslag i mässking, brickmärkt Odiot orfevre Paris, höjd 29, 60x36 cm

Spricka, slitage, smuts

912635

2021-05-08