Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
PELARBORD, 1800-talets andra hälft, bronserat, tredelad fot, med stenskiva, höjd ca 80, diameter 55 cm
Senare bronsering, smärre skador
912636
2021-05-05