Pelarbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

PELARBORD, 1800-talets andra hälft, bronserat, tredelad fot, med stenskiva, höjd ca 80, diameter 55 cm

Senare bronsering, smärre skador

912636

2021-05-05